Italské čistící prostředky | DROGERIE.CZ

Hledání:

PROČ MADEL?

 Kvalitní výroba z kvalitních surovin

Společnost Madel spolupracuje s významnými dodavateli surovin, všechny produkty jsou tak vyráběny z kvalitních surovinových zdrojů podléhající vstupní kontrole. Navíc jsou dále všechny výrobky biologicky testovány na různých stupních výrobního procesu včetně testů konečných výrobků.

 Jedinečné složení

 Společnost Madel si je vědoma své spoluodpovědnosti za ochranu našeho životního prostředí. Proto také volí cestu výroby s co možná nejmenším dopadem na životní prostředí. Společnost využívá vlastního zdroje vody z hlubinných vrtů (každý o hloubce 174 m) a je plně energeticky soběstačná díky výrobě energie z vlastních solárních panelů.

 Tradiční rodinná výroba

I přes více jak třicetiletou tradici značky a ročním objemem výroby přes 60 milionů kusů výrobků zůstává společnost Madel rodinnou výrobní firmou, která si zachovává tradiční ráz italských rodinných podniků, které se dědí z generace na generaci.

 Garance kvality a spolehlivosti

Společnost Madel CZ jako výhradní distributor italské drogerie Madel garantuje kvalitu a spolehlivost jak produktů, tak i služeb spojených s nákupem. Společnost Madel CZ vlastní ke všem produktům platné Bezpečnostní listy podle evropské legislativy (REACH), také je zapojena do programu EKO-KOM (EK-F000200043), který zajišťuje zpětný odběr a využití odpadů z obalů. Vlastní také 3 distribuční sklady a 3 vzorkové prodejny na území ČR.

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 MADEL CZ, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.